میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95

میزان عیدی کارگران در سال 95, میزان عیدی کارمندان در سال 95, میزان افزایش عیدی کارمندان سال 95,میزان عیدی در سال 95,  عیدی کارگران و کارمندان سال 95,عیدی کارگران در سال 95 چقدره , عیدی کارمندان در سال 95 چقدره ,میزان عیدی پایان سال 94, میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 94,زمان واریز عیدی کارگران و کارمندان سال 94, عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , عیدی سال 95 چقدره , عیدی سال 1395,کارمندان,حقوق و عیدی, کارمندان ,در سال 95   بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه…

نقشه سایت

خانه
خوراک

تی شرت محرم (طرح عرشیان)

تی شرت آستین بلند عرشیان، طرح ماه محرم امسال با طراحی متفاوت از دیگر طراحی های موجود در بازار ارائه شده. جنس این تی شرت از پارچه پنبه است. با کیفیت استثنایی و چاپ عالی ....
قیمت : 28,000 تومان

شال محرم طرح یا اباعبدالله

شال یا اباعبدالله، طرح ماه محرم امسال می باشد که با طراحی متفاوت از دیگر طراحی های موجود در بازار ارائه شده است که طراحی ظریف و خیره کننده آن بسیار چشم نواز است.
قیمت : 16,500 تومان

برترین ها

آمار

  آمار مطالب
  کل مطالب : 6886 کل نظرات : 5 آمار کاربران
  افراد آنلاین : 4 تعداد اعضا : 1 آمار بازدید
  بازدید امروز : 291 بازدید دیروز : 1,186 ورودی امروز گوگل : 4 ورودی گوگل دیروز : 30 آي پي امروز : 39 آي پي ديروز : 128 بازدید هفته : 1,477 بازدید ماه : 27,513 بازدید سال : 320,344 بازدید کلی : 1,394,718 اطلاعات شما
  آی پی : 18.208.202.194 مرورگر : سیستم عامل : امروز : سه شنبه 08 مهر 1399

  آرشیو

  آخرین کاربران

  تبلیغات

  تبلیغات

  افزایش ممبر کانال


  برای افزایش ممبر کانال و گروه های خود تنها با ثبت در سایت زیر افزایش ممبر دهید
  حتی میتوانید برای تبادل با ما در ارتباط باشید تا محیطی رو برای تبادل شما کاربران آماده کنیم

  wysiwyg image

  پس از اینکه کانال خود رو ثبت کردین و کانال شما در سایت تایید گردید در تلگرام پس از عضویت در کانال لارکتون @LaekTooN به مدیر کانال @Mehrdadam70 پیام دهید و تبلیغ خود را ارسال کنید

  میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95

  میزان عیدی کارگران در سال 95,

  میزان عیدی کارمندان در سال 95,

  میزان افزایش عیدی کارمندان سال 95,میزان عیدی در سال 95,

   عیدی کارگران و کارمندان سال 95,عیدی کارگران در سال 95 چقدره ,

  عیدی کارمندان در سال 95 چقدره ,میزان عیدی پایان سال 94,

  میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 94,زمان واریز عیدی کارگران و کارمندان سال 94,

  عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , عیدی سال 95 چقدره , عیدی سال 1395,کارمندان,حقوق و عیدی, کارمندان ,در سال 95

   

  میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95
  بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه ۹۵ کل کشور که توسط رئیس‌جمهور ابلاغ شد، افزایش ۱۰درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان پیشنهاد شده است.
  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،  حسن روحانی رئیس جمهور بخشنامه بودجه 95 کل کشور را ابلاغ کرده که در این بخشنامه آمده است: "بدینوسیله بخشنامه بودجه سال 1395 کل کشور به شرح پیوست ابلاغ می شود. کلیه دستگاه های اجرائی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری مکلفند در چارچوب راهبردها و سیاست های مندرج در این بخشنامه و پیوست های آن نسبت به تهیه بودجه سال 1395 خود (اخذ مصوبه مجمع عمومی یا شورای عالی در مورد بودجه تفصیلی برای شرکت های دولتی) اقدام و برنامه سالانه پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ 21/6/1394 و بودجه پیشنهادی مربوط را حداکثر تا 25/71394 به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال نمایند.
  سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور موظف است در صورت عدم دریافت بودجه پیشنهادی هر یک از دستگاه های اجرایی مذکور، رأسا نسبت به تنظیم بودجه سال 1395 آن دستگاه اقدام نماید. مسؤولیت ارائه بودجه پیشنهادی در قالب دستورالعمل های این بخشنامه از سوی دستگاه های اجرایی بر عهده بالاترین مقام دستگاه خواهد بود."
  یکی از ضمائم بخشنامه بودجه 95، ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه است که خبرگزاری تسنیممتن کامل ضوابط مالی بودجه 95 را به شرح زیر منتشر می کند:
  الف-بودجه هزینه‌ای
  1.استخدام رسمی و پیمانی در کلیه دستگاه‌های اجرایی صرفاً با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و پیش‌بینی در سقف اعتبارات اعلام شده پس از تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مجاز است.
  2.دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی موظفند:
  الف- رشد ضریب حقوق را ده درصد(10%) در قالب سقف اعتبار، پیش‌بینی نمایند.
  ب- سقف اعتبار مربوط به اضافه‌کار کارکنان را در بودجه سال 1395 حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد اعتبار اضافه‌کار درسال 1394(مندرج در موافقتنامه متبادله سال 1394) پیش‌بینی نمایند.
  ج- مبلغ پاداش پایان سال(عیدی) را در بودجه سال 1395 معادل 7,500,000ریال پیش‌بینی نمایند.(مبلغ قطعی پاداش پایان سال به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید).
  د-اعتبار مأموریت‌ خارج از کشور کارکنان را حداکثر معال پیش‌بینی عملکرد اعتبار سال 1394 پیش‌بینی نمایند.
  هـ - کمک‌های رفاهی و مستقیم و غیرمستقیم کارکنان را، حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد سال 1394 (مندرج در موافقتنامه متبادله سال 1394) پیش‌بینی نمایند.
  و- اعتبار پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی پرداخت نشده سال 1395 را در قالب سقف اعتبار، پیش‌بینی نمایند.
  تبصره- در خصوص دستگاه‌های اجرایی استانی، سقف اعتبار کل استان ملاک عمل خواهد بود.
  3-دستگاه‌های اجرایی به استثنای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و موسسات پژوهشی موظفند اعتبار لازم برای فعالیت‌های پژوهشی و فناوری خود را با استناد به ماده (65) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، در قالب "برنامه پژوهش‌های کاربردی" لحاظ نموده و از درج اعتبار در سایر برنامه‌ها اجتناب نمایند.
  4-پیش‌بینی اعتبار برای قرارداد با اشخاص حقیقی برای انجام کارمعین(مشخص)، با رعایت قوانین و مقررات، حداکثر در سقف تعداد سال 1394(مندرج در موافقتنامه سال متبادله 1394)، با لحاظ افزایش حقوق  مزایای کارکنان و در حدود اعتبارات اعلام شده مجاز می‌باشد.
  5-پیش‌بینی اعتبار برای نیروهیا شرکتی با رعایت قوانین و مقررات حداکثر در سقف اعتبار و تعداد سال 1390 مجاز می‌باشد. دستگاه‌های اجرایی که طبق ابلاغیه شماره 200.28298 مورخ 1390.11.09 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، بخشی از نیروهای خود را تبدیل وضعیت نموده‌اند، می‌بایست این تعداد را از سقف سال 1390 کسر و برای باقیمانده نیروهای شرکتی درسال 1395 پیش‌بینی اعتبار نمایند. همچنین پیش‌بینی اعتبار برای بکارگیری نیروهای شرکتی جدید در سال 1395 نیز ممنوع می‌باشد.
  6- پیشنهاد ایجاد ردیف برای درج در لایحه بودجه سال 95 ممنوع است.
  7-دستگاه‌های اجرایی موظفند از پیش‌بینی اعتبار برای انجام فعالیت‌هایی که در حیطه وظایف و مأموریت‌های قانونی و مصوب آنها نیست، خودداری نمایند.
  8- با توجه به بند «ن»ماده (28) و ماده (11) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) پیش‌بینی اعتبار برای اجرای تصویب‌نامه، بخشنامه، دستورالعمل‌ها، تغییر تشکیلات، تغییر ضرایب، جداول حقوقی و طبقه‌بندی مشاغل و افزایش مبنای حقوقی، هرگونه استخدام و بکارگیری و مصوبات هیئت امناء صرفاً در سقف اعتبارات اعلام شده و در صورت تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مجاز است.
  ب- بودجه سرمایه‌ای
  9- پیش‌بینی اعتبار برای خرید خودروهای سواری داخلی(به استثناء جایگزینی با خودروهای فرسوده) و خودروهای خارجی ممنوع می‌باشد.
  10-علاوه بر ممنوعیت موضوع ماده (23) قانون مدیریت خدمات کشوری، احداث و خرید ساختمان‌های جدید اداری توسط دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مذکور و دارندگان ردیف ممنوع می‌باشد. در موارد استثناء(شامل موارد ذیل)، رعایت مفاد ماده (23) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) الزامیست.
  موارد مربوط به تغییرات سطح تقسیمات کشوری
  تجمیع ساختمان‌های اداری موجود، بدون بار مالی جدید
  تمرکززدایی و خروج از کلان‌شهرها، بدون بارمالی جدید
  تبدیل به احسن نمودن، بدون بار مالی جدید
  11- با توجه به اهمیت تحقق اهداف طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، دستگاه‌های اجرایی موظفند در توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای خود، اعتبار مورد نیاز طرح‌های نیمه‌تمامی که سال خاتمه آنها به لحاظ پیشرفت فیزیکی، سال 1395 می‌باشد را در اولویت قرارداده و بطور کامل پیش‌بینی نمایند.
  12-دستگاه‌های اجرایی موظفند با در نظر گرفتن تعهدات خود در رابطه با طرح‌های سفرهای مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری اعتبار لازم جهت اجرای طرح‌های مذکور را با رعایت ماده (23) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، پیش‌بینی نمایند.
  13- دستگاه‌های اجرایی مکلفند سهم ملی طرح‌های وامی(از محل تسهیلات بانک جهانی یا بانک توسعه اسلامی) خود را پیش‌بینی و اعلام نمایند.
  14- نظر به اهمیت حفظ و نگهداری دارایی‌های سرمایه‌ای دولت، دستگاه‌های اجرایی موظفند در توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای خود، اعتبار لازم برای تعمیر و بازسازی ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی را در طرح‌های مربوطه پیش‌بینی و منظور نمایند.
  15- پیشنهاد طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای جدید، با استثنای موارد مندرج در ماده (11) ممنوع است.
  16- پیش‌بینی اعتبار برای طرح‌های با پیشرفت فیزیکی کمتر از (20) درصد ممنوع و صرفاً از طریق سازوکار بند(15) امکان‌پذیر است.
  17- دستگاه‌های اجرایی مکلفند در اجرای ماده (27) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، مبنی بر واگذاری طرح‌های تملک سرمایه‌ای نیمه تمام به بخش غیردولتی و ماده (56) قانون الحاق مواید به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(1)، طرح‌های و پروژه‌های نیمه‌تمام قابل اجرا با مشارکت بخش غیردولتی را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور معرفی نماید.
  18- دستگاه‌های اجرایی مجازند در عملیات قابل توجیه خود و برای استفاده از سازوکار بند(ل) ماده 28) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، بخشی از سقف اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای خود را به صورت کمک‌های فنی و اعتباری به بخش غیردولتی پیشنهاد نمایند.
  19- دستگاه‌های اجرایی موظفند با رعایت مفاد ماده (23) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، نسبت به بهنگام کردن برآورد اعتبار کل طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای خود اقدام و در فرم‌های مربوط درج نمایند.
  ج- بودجه مالی
  20- تمام دستگاه‌های اجرایی که تاکنون با استفاده از ماده (62) قانون محاسبات عمومی، اقدام به افتتاح اعتبار اسنادی نزد بانک مرکزی نموده‌اند، موظفند معادل ریالی ارزی تعهد شده برای پرداخت در سال 1395(منطق با فرم تعهد استفاده از ماده (62) قانون محاسبات عمومی) را با توجه به محل تأمین اعتبار آن، پیش‌بینی و پس از کسر از فصل مربوطه در قالب ردیف‌های تملک دارایی‌های مالی پیشنهاد نمایند.
  21- دستگاه‌های اجرایی مکلفند بازپرداخت اصل و سود اوراق مشارکت طرح‌های خود را در قالب سقف‌های اعلام شده، پیش‌بینی و پس از کسر از فصل مربوطه در قالب ردیف‌های تملک دارایی‌های مالی، پیشنهاد نمایند.
  22- به منظور تسریع در عملیات اجرایی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای ملی و طرح‌های ملی استانی شده با اولویت پیشرفت فیزیکی بیشتر، دستگاه‌های اجرایی مجازند پس از تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نسبت به انعقاد قرارداد تسهیلات مالی با توجه به شرایط مندرج در قانون اصلاح ماده(56) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت اقدام نمایند. دستگاه‌های اجرایی مکلفند بازپرداخت تسهیلات مورد استفاده در سالهای قبل را پیش‌بینی نمایند.
  23- سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و دستگاه‌های اجرایی مکلفند مبالغ اقساط وام‌های اخذشده برای تکمیل طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از محل منابع موسسات، بانک‌ها و مراکز اعتباری خارجی را مطابق فرم ذیل پیش‌بینی و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارایه نمایند.
  د- بودجه شرکت‌های دولتی
  24- شرکت‌های دولتی و موسسات انتفاعی وابسته به دولت موظفند تمام تعهدات سررسید شده خود از جمله تعهدات ماده (62) قانون محاسبات عمومی، بازپرداخت وام‌های داخلی و خارجی و اوراق مشارکت(اصل و فرع) مربوط به سال 1395 و تعهدات مربوط به ماده (32) قانون برنامه و بودجه را در بودجه پیشنهادی منظور نمایند.
  25-شرکت‌های دولتی مجازند حداکثر به میزان یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی برای کارکنان پاداش پیش‌بینی نمایند.
  26- به منظور شفاف سازی اعتبارات مندرج در بند سایر دریافت‌ها و پرداخت‌ها، شرکت‌های دولتی موظفند مستندات قانونی ذیربط در خصوص مبالغ مذکور را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارائه نمایند.
  27- در خصوص هزینه‌های شرکت‌های دولتی:
  افزایش حقوق و مزایا و فوق‌العاده‌های کارکنان شرکت‌های دولتی(مندرج در احکام استخدامی مربوط) همانند افزایش حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی خواهد بود.
  هزینه‌های مستقیم تولید با اعمال افزایش بهره‌وری متناسب با میزان و سطح تولید کالا و خدمات تغییر خواهد کرد.
  28- سهم دولت از سود پیش‌بینی شده موضوع بند(ج) ماده (28) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) به میزان پنجاه درصد(50%) محاسبه گردد.
  29- شرکت‌های دولتی دارای مصوبه واگذاری با تأیید سازمان خصوصی‌سازی موظفند آخرین ترکیب سهام شرکت را به همراه بودجه پیشنهادی خود ارائه نمایند.
  30- شرکت‌های دولتی موظفند اعتبار لازم برای انجام امور پژوهشی و توسعه فناوری را با استناد به مغاده (56) قنوان الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2)، در زمینه‌های مرتبط به وظیفه اصلی خود پیش‌بینی نمایند.
  31- شرکت‌های دولتی موظفند گزارش عملکرد بودجه سال 1393 خود را با رعایت الگوی بودجه تفصیلی مصوب با امضای ذیحساب و ممهور به مهر شرکت همراه بودجه پیشنهادی سال 1395 به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارائه نمایند.
  32- شرکت‌های دولتی موظفند در تنظیم بودجه پیشنهادی سال 1395، مفاد بندهای 1، 8، 9، 10 و 11 را رعایت نمایند.
  هـ - موارد عمومی
  33- تمام دستگاه‌های اجرایی موظفند نسبت به احصاء فعالیت‌های خود براساس قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (44) قانون اساسی اقدام لازم را به عمل آورند تا نسبت به واگذاری موارد مربوطه در چارچوب قانون فوق اقدام نمایند و صرفاً برای ادامه فعالیت‌هایی پیش‌بینی اعتبار نمایند که در چارچوب این قانون مجاز به انجام آن می‌باشند.
  34- دستگاه‌های اجرایی مکلفند بدهی خود بابت هزینه‌های آب، دفع فاضلاب، برق، گاز و سوخت مصرفی، مخابرات، فرکانس رادیویی و عوارض شهرداری به دستگاه‌های ذی‌ربط را در بودجه پیشنهادی خود لحاظ نمایند.
  .
  .
  عیدی کارگران در سال 1395 - میزان عیدی 95 کارگران
  www.amazing.ir/.../idi-workers-was-found-in-1393-cp...
  Translate this page
  عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , ... عیدی کارمندان دولت در سال جاری ۶۸۷ هزار تومان اعلام شده که این رقم در بودجه ۹۵ نیز ۷۵۰ هزار تومان ...
  میزان عیدی سال ۹۵ کارگران و کارمندان دولتی - دیلی بیست
  www.dailybist.com/954/employees-and-workers
  Translate this page
  سال 95,عیدی سال 95,عیدی کارمندان سال 95,مبلغ عیدی کارگران سال 95,زمان واریز عیدی سال 95 کارگران,زمان واریز عیدی پایان سال,عیدی چقدر است,عیدی 95.
  پیشنهاد افزایش ۱۰درصدی حقوق و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان ...
  www.tasnimnews.com/.../پیشنهاد-افزایش-10درصدی-...
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - پیشنهاد افزایش ۱۰درصدی حقوق و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان در سال ۹۵ ... الف- رشد ضریب حقوق را ده درصد(10%) در قالب سقف اعتبار، پیش‌بینی نمایند. ب- سقف اعتبار مربوط به اضافه‌کار کارکنان را در بودجه سال 1395 حداکثر معادل ...
  الف - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵
  alef.ir/vdce7e8w7jh8owi.b9bj.html?294200
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵. تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ .... نگاهی به اختلاف درآمد کارگران در ایران · سرانه درآمد ملی ایران .... آیا دولت نمی خواهد در بودجه سال 95، این بی توجهی را جبران کند؟ (3281545) (alef-13).
  اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت در سال 95 | اخبار - قطره
  www.ghatreh.com/.../اخبار-میزان-عیدی-کارگران-کارم...
  Translate this page
  Sep 12, 2015 - در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات عیدی کارگران سال 94 اعلام میشودمبلغ عیدی کارمندان دولت در سال 95 (شمانیوز) سقف میزان پرداخت عیدی به ...
  میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95
  8dey94.rozblog.com/post/3
  Translate this page
  6 hours ago - Sep 11, 2015 - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵. تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ .... نگاهی به اختلاف درآمد کارگران در ایران · سرانه درآمد ...
  مبلغ عيدي كارمندان دولت در سال 95 - صفحه اصلی - شما نیوز
  www.shomanews.com/.../مبلغ-عيدي-كارمندان-دولت-در...
  Translate this page
  Sep 12, 2015 - ج- مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) را در بودجه سال ۱۳۹۵ معادل ۷.۵۰۰.۰۰۰ ریال پیش بینی نمایند. (مبلغ قطعی پاداش پایان سال به تصویب هیأت وزیران خواهد ...
  پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال 95
  www.iranjib.ir/.../پیشنهاد-افزایش-حقوق-و-عیدی-کارم...
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال 95 ..... یعنی ما 95 درصد مثل مورچه های کارگر کار میکنیم تا اون 5درصد زندگی کنند و در رفاه باشند،ما هم ...
  عیدی کارگران سال 95 - فایندر بلاگز
  www.finderblogs.ir/list/عیدی+کارگران+سال+95.html
  Translate this page
  حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران سال 1394 و عیدی پایان سال کارمندان و کارگران. طبق قانون مدیریت خدمات کشوری میزان عيدي آخر سال 93 کارمندان (عيدي پایان سال) ...
  اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت در سال ۹5 - استخدام
  www.e-estekhdam.com/عیدی-کارگران/
  Translate this page
  Sep 12, 2015 - مبلغ عیدی کارمندان دولت در سال ۹۵ (شمانیوز) سقف میزان پرداخت عیدی به کارگران از سوی کارفرمایان (باشگاه خبرنگاران) واریز حقوق بهمن‌ماه کارگران ...
  About 160,000 results (0.59 seconds) 
  Search Results
  میزان عیدی سال ۹۵ کارگران و کارمندان دولتی - دیلی بیست
  www.dailybist.com/954/employees-and-workers
  Translate this page
  سال 95,عیدی سال 95,عیدی کارمندان سال 95,مبلغ عیدی کارگران سال 95,زمان واریز عیدی سال 95 کارگران,زمان واریز عیدی پایان سال,عیدی چقدر است,عیدی 95.
  عیدی کارگران در سال 1395 - میزان عیدی 95 کارگران
  www.amazing.ir/.../idi-workers-was-found-in-1393-cp...
  Translate this page
  عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , ... عیدی کارمندان دولت در سال جاری ۶۸۷ هزار تومان اعلام شده که این رقم در بودجه ۹۵ نیز ۷۵۰ هزار تومان ...
  میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95
  8dey94.rozblog.com/post/3
  Translate this page
  6 hours ago - عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , ... عیدی کارمندان دولت در سال جاری ۶۸۷ هزار تومان اعلام شده که این رقم در بودجه ۹۵ نیز ...
  اخبار میزان عیدی کارگران و کارمندان دولت در سال ۹5 - استخدام
  www.e-estekhdam.com/عیدی-کارگران/
  Translate this page
  Sep 12, 2015 - مبلغ عیدی کارمندان دولت در سال ۹۵ (شمانیوز) سقف میزان پرداخت عیدی به کارگران از سوی کارفرمایان (باشگاه خبرنگاران) واریز حقوق بهمن‌ماه کارگران ...
  الف - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵
  alef.ir/vdce7e8w7jh8owi.b9bj.html?294200
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵ ... کشور که توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ۷۵۰ هزار تومانی کارمندان پیشنهاد شده است. .... نگاهی به اختلاف درآمد کارگران در ایران.
  پیشنهاد افزایش ۱۰درصدی حقوق و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان ...
  www.tasnimnews.com/.../پیشنهاد-افزایش-10درصدی-...
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه ۹۵ کل کشور که توسط رئیس‌جمهور ابلاغ شد، افزایش ۱۰درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ...
  برچسب ها - عیدی کارمندان - عصر ایران
  www.asriran.com/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  عیدی امسال کارکنان دولت، ۶۸۷ هزار تومان/ اعلام زمان واریز یارانه نقدی. اینکه عیدی کارمندان دولت ... تصمیمی در خصوص میزان عیدی سال 94 کارمندان دولت اتخاذ... پرسش ایرنا مبنی بر ... عیدی آخر سال کارگران برای سال جاری بر اساس قانون... کارگران ۶۰۸ هزار ...
  عیدی کارمندان - مدیایاب
  didany.net/tg/103214-عیدی+کارمندان - Translate this page
  عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , عیدی کارمندان دولت در سال جاری ۶۸۷ هزار تومان اعلام شده که این رقم در بودجه ۹۵ نیز ۷۵۰ هزار تومان سال 95 ...
  حقوق کارمندان در سال 95 چقدر است؟ / میزان افزایش حقوق دولت ...
  libarshad1388.blogsky.com/.../حقوق-کارمندان-در-سال-...
  Translate this page
  Dec 1, 2015 - افزایش حقوق سال 95، کارمندان | حقوق کارگران و کارمندان در سال جدید چقدر .... Sep 11, 2015 - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵.
  برچسب ها - عیدی کارمندان
  www.fardanews.com/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  سال آینده به احتمال زیاد میزان افزایش حقوق کارمندان نیز... کد خبر: ... حقوق کارگران و کارمندان چقدر اضافه خواهدشد؟ ... حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ۷۵۰ هزار.
  Search Results
  برچسب ها - عیدی کارمندان - عصر ایران
  www.asriran.com/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  برچسب: عیدی کارمندان. عیدی امسال کارکنان دولت، ۶۸۷ هزار تومان/ اعلام زمان واریز یارانه نقدی. اینکه عیدی کارمندان دولت در سال گذشته 603 هزار تومان... کد خبر: ۴۱۶۸۵۶ ...
  عیدی 94 کارمندان، عیدی کارمندان چقدر است، مقدار ... - اینار نیوز
  inar.ir/?tag=عیدی-94-کارمندان،-عیدی-کارمندان-چقدر...
  Translate this page
  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز عیدی فرهنگیان همزمان با حقوق بهمن ماه آنها خبر داد. سیدمحمد بطحائی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره زمان ...
  الف - میزان پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال ۹۵
  alef.ir/vdce7e8w7jh8owi.b9bj.html?294200
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه ۹۵ کل کشور که توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ۷۵۰ ...
  برچسب ها - عیدی کارمندان
  www.bartarinha.ir/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  هزار میلیارد تومان میزان افزایش حقوق کارمندان 10 درصد بودجه... عمرانی 41 هزار میلیارد تومان و عیدی کارمندان 750 هزار... 13 درصدی حقوق کارمندان در سال 95 گمانه زنی ها.
  برچسب ها - عیدی کارمندان
  www.fardanews.com/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  میلیارد تومان میزان افزایش حقوق کارمندان 10 درصد بودجه عمرانی... 41 هزار میلیارد تومان و عیدی کارمندان 750 هزار تومان... درصدی حقوق کارمندان در سال 95 گمانه زنی ها و.
  پیشنهاد افزایش ۱۰درصدی حقوق و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان ...
  www.tasnimnews.com/.../پیشنهاد-افزایش-10درصدی-...
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه 95 کل کشور که توسط رئیس‌جمهور ابلاغ شد، افزایش 10درصدی حقوق کارمندان دولت در سال 95 و عیدی ...
  برچسب ها - عیدی کارمندان - شفاف
  www.shafaf.ir/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  برچسب: عیدی کارمندان. رقم دقیق عیدی پایان سال کارمندان. اینکه عیدی کارمندان دولت در سال گذشته ۶۰۳ هزار تومان... کد خبر: ۳۴۴۸۹۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲.
  پیشنهاد افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال 95
  www.iranjib.ir/.../پیشنهاد-افزایش-حقوق-و-عیدی-کارم...
  Translate this page
  Sep 11, 2015 - بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه 95 کل کشور که توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال 95 و عیدی 750 ...
  عیدی امسال کارگران اعلام شد + جدول - نمناک
  namnak.com/5704-عیدی-امسال-کارگران-اعلام-شد.html
  Translate this page
  حداکثر عیدی سال 94 ، حداقل عیدی کارگران در سال 94 ، عیدی کارگران در سال 94 ... عیدی سال 93 ، عیدی سال 94 ... عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت اعلام شد; دستمزد ...
  برچسب ها - عیدی کارمندان - آفتاب
  aftabnews.ir/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
  Translate this page
  برچسب: عیدی کارمندان. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشریح کرد؛. جزئیاتی درباره عیدی کارمندان، یارانه شهریور، حقوق بازنشستگان، قیمت خودرو و بازار ارز.

  کلکسیون


  لینک منبع و پست :میزان عیدی کارگران و کارمندان در سال 95
  http://collections.rozblog.com/post/561/%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B9%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-95.html

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی

  تبلیغات

  دیگر امکانات

  نتایج لیگ ها

  سرگرمی و تفریحی

  آب و هوا 

  آب و هوا برنامه اندروید سایت لارکتون

  قیمت روز خودرو 

  فروشگاه فایل متنی

  فروشگاه لارکتون

  مطالب پربازدید

  ورود کاربران

  نام کاربری :
  رمز عبور :

  » رمز عبور را فراموش کردم ؟

  عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد