امکانات جدید اپدیت جدید تلگرام اذر 94

امکانات اپدیت جدید تلگرام اذر 94

اپدیت جدید تلگرام اذر 94

امکانات جدید اپدیت جدید تلگرام اذر 94

شبکه پیام‌رسان تلگرام در اقدامی جدید سبک و سیاق گروه‌های تلگرامی را دستخوش تغییراتی کرده و قابلیت سوپرسازی گروه‌ها را نیز به این اپلیکیشن افزوده است.

مسئولان این شبکه اجتماعی در پیامی به قابلیت “گردهمایی ادمین‌ها” اشاره کرده و گفته‌اند که اکنون مدیر گروه‌های تلگرامی می‌توانند با سوپر کردن گروه‌های خود، چند کاربر را به عنوان ادمین یک گروه معرفی کنند تا از این پس حذف و اضافه افراد به گروه‌ها با این دایره ادمین‌ها باشد.

این روال در واقع شبیه محیط‌های چت فارسی است که در آن ممکن است چند ادمین وجود داشته و حتی زیرمجموعه آنها ناظر نیز تعریف شود تا بر فعالیت اعضای آنلاین در محیط چت رسیدگی کنند.

با این حال یکی از معضلات پیشین گروه های تلگرام محدودیت در عضویت بود به گونه‌ای که بیش از 200 نفر را نمی‌شد به گروه اضافه کرد اما در سوپر گروه این محدودیت بیشتر شده و می‌توان تا 1000 نفر را عضو یک گروه کرد.

بنابراین اگر در گذشته مدیر گروه‌هایی بوده‌اید که کاری مشابه را انجام می‌دادند و تنها به منظور محدودیت 200 نفره مجبور به راه‌اندازی گروه‌های کناری شده‌اید، اکنون می‌توانید تا سقف 1000 نفر گروه‌ها را با یکدیگر تلفیق کنید.

نکته مهم این است که در سوپر گروه‌ها تنها ادمین‌ها قابلیت مدیریت گروه را دارند؛ بنابراین اگر تا پیش از این هر عضوی می‌توانست فردی را به گروه اضافه کند و برای آن نقش ادمین را داشته باشد اکنون تنها مدیران از پیش تعریف شده توسط مدیر اصلی خواهند توانست این کار را انجام دهند.

تمامی اعضای جدید وارد شده به سوپر گروه‌ها قادر خواهند بود پیام‌های قبلی آرشیو شده را از زمان راه‌اندازی گروه مشاهده کنند.

پیام‌های حذف شده برای هیچ یک از اعضا نمایش داده نخواهد شد و کاربران عادی تنها قادر به پاک کردن پیام خود در گروه هستند.

تمامی کاربران تلگرام از امروز به شرط اینکه آخرین نسخه را داشته باشند، قابلیت آپدیت گروه‌ها را خواهند داشت.

در تاریخ ۴ و ۵ آذر ۹۴ تلگرام آپدیت جدید داد. در آپدیت جدید تلگرام امکانات جدیدی به اپلیکیشن شما اضافه می شود که شاید برای بسیاری از ما مهم و ضروری بود. به همین خاطر پیشنهاد می کنم اگر تا به الان تلگرام خود را آپدیت نکرده اید همین الان اقدام کنید تا از این امکانات بهره مند شوید. از جمله آپشن های اضافه شده در این بروزرسانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

برخی از قابلیت های جدید تلگرام:

۱٫ امکان اضافه کردن ادمین به تعداد دلخواه به گروه ها

قبل از این آپدیت، در ورژن های قبلی تلگرام، در هر گروهی فقط یک ادمین می توانست فعالیت داشته باشد ولی در ورژن جدید نرم افزار Telegram شما می توانید برای گروه خود چند ادمین یا مدیر گروه انتخاب کنید.

۲٫ افزایش حدنصاب گروه ها از ۲۰۰ به ۱۰۰۰ عضو

در ورژن های قبلی، ظرفیت گروه ها ۲۰۰ عضو یا member بود که از این ورژن تا ۱۰۰۰ نفر می توانند عضو گروه شوند.

۳٫ اضافه شدن دکمه فوروارد در کانال ها در کنار هر پست

برای راحتی فوروارد کردن مطالب ( این کار بیشتر برای این انجام شده تا حق کپی رعایت بشه و یوزر ها بیشتر تمایل پیدا کنن به فوروارد کردن مطالب تا کپی کردن آن ها)

این هم یکی از امکانات خوب این ورژن است. هم برای مدیران کانال ها که حقوق کپی رایت آن ها رعایت می شود و تبلیغ خوبی است برای کاتال ها و هم برای اعضا که به راحتی می توانند فوروارد کنند در گروه های دیگر.

 

آموزش بروزرسانی Telegram:

به نرم افزار بازار، مایکت یا گوگل پلی مراجعه کنید در بخش بروزرسانی ها تلگرام را پیدا و انتخاب کنید. سپس به راحتی می توانید آپدیت کنید. لازم به ذکر است ممکن است در بعضی گوشی ها خود تلگرام، بصورت اتومات آپدیت شده باشد.

 

لازم به ذکر است اگر تمایل دارید در گروه ها و کانال های علمی، پزشکی، سلامت و تندرستی و … در تلگرام عضو شوید در تلگرام به شماره زیر پیام بدهید و درخواست عضویت کنید. همکاران ما شما را عضو خواهند کرد.