توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها

توهین به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها

توهین به رشیدپور به خاطر دعوت فیتیله ای ها به دید در شب

توهین اذری ها به رشید پور برای فیتیله ها

توهین ترک ها به رضا رشید پور برای دعوت فیتیله ها

بازهم شاهد شخصیت و ادب مردم دوست داشتنی اذری خود نسبت به یک هنرمند دیگه بودیم!!!!!

توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها

توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها

 

در پی پخش برنامه فتیله روز جمعه 15 آبان ماه از شبکه دو سیما از سوی عده ای خاص جنجالی بپا شد مبنی بر توهین به ترک ها ، که صدا و سیما برای خواباندن این غائله ، عموهای فیتیله ای را ممنوع التصویر کرد. به گزارش پارس ناز شب گذشته رضا رشیدپور در برنامه “دید در شب” میزبان عموهای ممنوع التصویر فیتیله ای بود. به همین دلیل با برخی هجمه ها به صفحه اینستاگرامش مواجه شد. شب گذشته که رضا رشیدپور در برنامه “دید در شب” میزبان عموهای ممنوع التصویر فیتیله ای بود، شبی متفاوت را گذراند.

 

مجری جنجالی سابق صداوسیما که به شکار سوژه های جنجالی هم شهرت دارد این بار به سراغ عموهای فیتیله ای رفت که حالا با او یک درد مشترک دارند ” ممنوع التصویری.

 

انتخاب این سوژه برای ضبط برنامه کافی بود تا او نیز مانند عموها مورد هجمه برخی کاربران فضای مجازی قرار گیرد.او در تازه ترین پست اینستاگرام خود نمونه ای از فحاشی و نفرت پراکنی یکی از این دست افراد را منتشر و به نمایش عمومی گذاشت. رشیدپور پستی را هم به همین منظور منتشر کرد.

توهین های جنجالی به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها + عکس

 

 

مجری برنامه اینترنتی دید در شب با انتشار تصویر کامنت فوق نوشت: شرمنده ام که یکی از صدها کامنت رکیک در بیست و چهار ساعت گذشته را منتشر کردم. تعدادی اندک اما سازمان یافته که ظاهرا ادعای دفاع از حیثت مردم نجیب و با فرهنگ ترک را دارند، بی شرمی و بی اخلاقی را به اوج رسانده اند. اما بهانه چیست؟

 

من به عنوان یک فرد رسانه ای در برنامه خودم که تریبونی شفاف و بی تعارف است، فتیله ای ها را دعوت کرده ام تا هم اصل ماجرا را بگویند و هم نقد و اعتراض من را به عنوان یک آذری زبان پاسخ بدهند و هم رسما عذرخواهی کنند. اعتقاد دارم که چاره کار هم همین است. جان نازنین میهن بیش از آن می ارزد که به دشنه تفرقه زخمی شود.

 

اما عده ای با تماشای یک آنونس دو دقیقه ای از یک برنامه هشتاد دقیقه ای چنان عنان ادب و شرافت از دست داده اند که رکیک ترین الفاظ را به مادر مومنه من و پدر شهیدم و همسرم نسبت داده و حتی تهدید به قتل کرده اند!

 

اشهد بالله که مردم شریف تورک از این بی مبالاتی ها بی زارند. آذربایجان به من آیین شرف آموخته است نه ترفند فحش رکیک به ناموس دیگری. از آن عده خاص می پرسم که با کدام مجوز شرعی و حتی قانونی، کثیف ترین واژگان را به مادری نسبت داده اید که بهترین سالهای عمرش را از پدر جانبازم مراقبت کرده است؟ دخترک معصوم نه ساله من کجای این ماجرا قرار دارد که نکبت بارترین صفات را به او حواله کرده اید؟ با این روش رقت بار از کدام ناموس دفاع می کنید وقتی که تک تک اتهامات و کلماتتان خطاب به خانواده من حد شرعی دارد؟ اشهد بالله که شما نسبتی با آذربایجان بزرگ و قوم اصیل تورک ندارید.

 توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به

با این کردار غیر انسانی اعتراض به حق و غیرتمندانه دلسوزان آذربایجان را به لجن نکشید.اگر صبر می کردید و اصل برنامه را می دیدید هم همین حرفها را می زدید؟ با دو دقیقه از هشتاد دقیقه به قاضی رفتید و راضی برگشتید؟

 

مادر نجیب و مومن من، دخترک ناز و معصومم و همسر گرامی ام شرمنده ام که شغل من باعث شد که مثل ابر بهار بارانی شوید و عرق شرم به پیشانی تان بنشیند. شرمنده ام. شرمنده ام.

 

من به تورک بودنم افتخار می کنم اما آیین آذری را در غیرت ستارخان و باقرخان ها، شرافت باکری ها، معرفت شهریاران و دین داری علامه جعفری ها جستجو کرده ام و نه در منجلاب متعفن کاباره های باکو و میخانه های استانبول، شرمنده ام. شرمنده ام.

 

 

 

www.jamnews.ir/detail/News/599283
Translate this page
23 hours ago - فیتیله ای ها در دید در شب توهین های تکان‌دهنده به مجری جنجالی بخاطر مصاحبه با ... شب گذشته رضا رشیدپور در برنامه "دید در شب" میزبان عموهای ممنوع التصویر ... او در تازه ترین پست اینستاگرام خود نمونه ای از فحاشی و نفرت پراکنی ...
کامنت های توهین آمیز به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها و پاسخ ...
lfc94.blog.ir/.../کامنت-های-توهین-آمیز-به-رشیدپور-به...
Translate this page
19 hours ago - توهین های تکان دهنده به مجری جنجالی بخاطر فیتیله ای ها+عکس . ... واکنش امیر تتلو به توهین فیتیله‌ ها در اینستاگرام ... - فیدسرا.
Images for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎Report images
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎9 hours ago
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎9 hours ago
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎
Image result for ‫توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها‬‎
More images for توهین های جنجالی به رشیدپور در اینستاگرام به خاطر فیتیله ای ها
کامنت های توهین آمیز به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها و پاسخ ...
lfc94.rozblog.com/Forum/Post/1999
Translate this page
18 hours ago - توهین های تکان دهنده به مجری جنجالی بخاطر فیتیله ای ها+عکس ...khabarfarsi.com/ext/14921497به ... اطلاعات خبر · خبرهای مرتبط · واکنش رشید پور به کامنت های توهین آمیز. ... واکنش امیر تتلو به توهین فیتیله‌ ها در اینستاگرام .
توهین های تکان دهنده به مجری جنجالی بخاطر فیتیله ای ها+عکس ...
www.akairan.com/havades-akhbar/.../news2015111810365024069.html
21 hours ago - آکاایران: توهین های تکان دهنده به مجری جنجالی بخاطر فیتیله ای ها+عکس. به گزارش بولتن نیوز،شب گذشته که رضا رشیدپور در برنامه "دید در شب" میزبان عموهای ... او در تازه ترین پست اینستاگرام خود نمونه ای از فحاشی و نفرت پراکنی ...
هتاکی هایی که رشیدپور باید به آن افتخار کند! / تابناک
khabarfarsi.com/ext/14923943
Translate this page
رضا رشیدپور کارگردان مجری برنامه «شب شیشه ای» که در آخرین برنامه خود با دعوت از ... در شب با انتشار تصویر یکی از کامنت های توهین آمیز مخاطبان در اینستاگرام نوشت . ... بولتن نیوز:توهین های تکان دهنده به مجری جنجالی بخاطر فیتیله ای ها+عکس
کامنت های توهین آمیز به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ... - جنجال ها
janjalha.ir › سرگرمی
Translate this page
18 hours ago - کامنت های توهین آمیز به رشیدپور به خاطر فیتیله ای ها و پاسخ رشیدپور مجری ... Tags آدرس پیج و صفحه اینستاگرام رشیدپور مجری دید در شب جنجال.
کلیپ توهین برنامه هتل فیتیله ای به ترک ها + فیلم خبر ...
www.freecamp.ir/post/1744
Translate this page
زمان و ساعت برگزاری بازی های جام واگنر لهستان 2015 (به وقت ایران). ... توهین برنامه فیتیله به اذری زبان ها و ترک ها ماجرای توهین عمو فیتیله ای ها به ترکها اهانت به ترک ها فیلم کلیپ توهین فیتیله جمعه ... دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب . ..... خداحافظی کمدین خندوانه از اینستاگرام بخاطر توهین ها!
فیتیله ایا چی گفتن به اذریا - جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا
iruni.ir/search/?q=فیتیله+ایا+چی+گفتن+به+اذریا
Translate this page
Nov 8, 2015 - فیلم / گفت‌وگوی صریح رشیدپور با فیتیله‌ای‌ها ... مطالب مرتبط اجرای جنجالی برنامه توهین آمیز فیتیله ها به مردم آذربایجان ... اماپس از آنکه در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی اظهاراتی به نقل از علی دایی ... عذرخواهی فیتیله ای ها از مردم آذربایجان فیتیله ای ها با ابراز ناراحتی از رنجش خاطر آذری ها بخاطر برنامه اخیر از ...
بیست فان - توهین جنجالی به رشید پور بخاطر فیتیله ای ها ...
20fun.ir/.../توهین+جنجالی+به+رشید+پور+بخاطر+فی...
Translate this page
The post توهین جنجالی به رشید پور بخاطر فیتیله ای ها + عکس appeared first on ... به سبک و سیاق گذشته، کاربران اینستاگرام زیر پست های مختلفی درباره این ...